GEYVESPOR

Geyvespor Berkan Köroğlu’nu Transfer Etti

19 Şubat 2017, Pazar, 10:55 | Futbol, Genel, Haberler | 1.175 kez okundu | 0 yorum
GEYVESPOR’DAN BOMBA TRANSFER Geyvespor transferin son gününde bombayı patlattı. 1.Amatör yeşil grupta şampiyonluk mücadelesi veren Geyvespor , Harmanlikspor takım kaptanı Berkan Köroğlu’nu transferin son gününde renklerine bağladı. Transferin son gün bombası Berkan;  “Geyvespor camiasını biliyorum hocası Fikret hocam ve takım kaptanı arkadaşlarım. Kaç senedir amatör ligde Geyvespor adını oynadığı oyun ettiği mücadeleyle duyurur hale geldi.Biz […]

GEYVESPOR’DAN BOMBA TRANSFER

Geyvespor transferin son gününde bombayı patlattı.

1.Amatör yeşil grupta şampiyonluk mücadelesi veren Geyvespor , Harmanlikspor takım kaptanı Berkan Köroğlu’nu transferin son gününde renklerine bağladı.

Transferin son gün bombası Berkan;  “Geyvespor camiasını biliyorum hocası Fikret hocam ve takım kaptanı arkadaşlarım. Kaç senedir amatör ligde Geyvespor adını oynadığı oyun ettiği mücadeleyle duyurur hale geldi.Biz böyle bir camianın içinde bulunmaktan gurur duyarız.Geyvespor başarısı için elimden geleni yapacağım” dedi.

Geyvespor antrenörü Fikret Avcı; “ Berkant uzun seneler tanıdığımız bildiğimiz karakterli bir kardeşimiz. Birikimini  ve mücadelesini sahaya yansıyacaktır.Zaten elimdeki sporcular aslan gibi bizi şampiyonluğa taşıyorlar. Berkant’ın transferiyle şimdi daha da güçlendik. Bu transferde emeği geçen Geyvespor Başkanı Neşet Çakır ile  bize kolaylık sağlayan Harmanlıkspor yönetimine ve değerli hocası Tevfik Tetik’e teşekkür ederim” dedi.

Daha önceleri Şekerspor, Ferizli Karadenizspor takımlarında oynayan yeni transfer Berkan, son olarak Erenlerspor ve Harmanlıkspor kaptanlığı yapıyordu.Berkan, orta saha, libero ve sol kanat da oynayabiliyor.

KAYNAK: http://geyvemedya.com/geyvespor-transferin-son-gununde-bombayi-patlatti/