GEYVESPOR

Geyvespor Başkanı Çakır’dan APEK’e ‘Hayırlı olsun’ Ziyareti

16 Şubat 2017, Perşembe, 8:30 | Futbol, Genel, Haberler | 898 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor Başkanı Çakır’dan APEK’e ‘Hayırlı olsun’ Ziyareti Amatörspor Kulüpleri Federasyonu Genel Sekreteri, Sakarya Halkoyunları İl Temsilcisi, Geyve Belediye Meclis Üyesi ve Geyve Spor Başkanı Neşet Çakır, Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Karasakal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. APEK Yönetim Kurulu Üyesi Cevdet Sağlık’ın da hazır bulunduğu ziyarette, Geyvespor Başkanı Neşet Çakır, APEK […]

Geyvespor Başkanı Çakır’dan APEK’e ‘Hayırlı olsun’ Ziyareti

Amatörspor Kulüpleri Federasyonu Genel Sekreteri, Sakarya Halkoyunları İl Temsilcisi, Geyve Belediye Meclis Üyesi ve Geyve Spor Başkanı Neşet Çakır, Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Karasakal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

APEK Yönetim Kurulu Üyesi Cevdet Sağlık’ın da hazır bulunduğu ziyarette, Geyvespor Başkanı Neşet Çakır, APEK Yönetim Kurulu Başkanlığına getirilen Sebahattin Karasakal’ı tebrik ederek, başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren APEK Yönetim Kurulu Başkanı Karasakal, “Bir Geyveli olarak, Geyvespor’umuzun daima yanındayız. Ziyaretiniz beni ziyadesiyle mutlu etti. Bize verilen görevi en iyi şekilde yapma gayreti içerisindeyiz. Kooperatif ortaklarımız ve pancar çiftçilerimize en iyi hizmeti vermek için yönetimimiz ile birlikte yoğun mesai harcıyoruz. Kooperatifimizi daha iyi yerlere getirmek için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.

KAYNAK:http://geyvemedya.com/geyvespor-baskani-cakirdan-apeke-hayirli-olsun-ziyareti/