GEYVESPOR

Geyvespor Alt Yapı İçin Kolları Sıvadı..

5 Mayıs 2013, Pazar, 4:17 | Futbol, Genel, Haberler | 1.072 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor yeni sezon öncesi Fikret Avcı ile anlaştı.Geçirilen şanssız sezon sonrası toparlama sürecine giren Geyvespor oluşturulan yeni yönetimi ile geleceğe yönelik projelere imza atmaya başladı. Yeni Dönemde Fikret Avcı Alt yapıya önem veren yeni yönetim, oluşturulacak alt yapı ve Geyvespor futbol okulu içinde eski futbolcu antrenör Fikret Avcı ile anlaştı. Geyvespor başkanı Neşet Çakır ile […]
Geyvespor yeni sezon öncesi Fikret Avcı ile anlaştı.Geçirilen şanssız sezon sonrası toparlama sürecine giren Geyvespor oluşturulan yeni yönetimi ile geleceğe yönelik projelere imza atmaya başladı.

Yeni Dönemde Fikret Avcı

Alt yapıya önem veren yeni yönetim, oluşturulacak alt yapı ve Geyvespor futbol okulu içinde eski futbolcu antrenör Fikret Avcı ile anlaştı.

Geyvespor başkanı Neşet Çakır ile yönetim kurulu üyeleri Erdinç Tuna, Adem Top , Erkan Karabulut, Mehmet Arış ile Antrenör Fikret Avcı’nın hazır bulunduğu toplantıda geleceğe yönelik projeler üzerinde fikir istişaresinde bulunuldu.

Geleceğin Geyvespor’u oluşturulacak

Üst üste yaşanan lig düşme olaylarından sonra yaşanan tecrübelerden ders aldıklarını belirten Başkan Çakır, Geyvespor’un artık özüne döneceğini belirterek tüm gençlerimizin yeni açılacak olan Geyvespor futbol okuluna beklediklerini belirtti.

Gençlerimizi Bekliyoruz.

Geyvespor ile anlaşan Fikret Avcı ise; bir dönem futbol oynadığım Geyvespor’da antrenörlük ve futbol okulunun sorumlusu olarak çalışmasının kendisi için bir onur olduğunu, geleceğin Geyvespor’unu oluşturmak konusunda hedefleri ve projelerinin hazır olduğunu belirterek, Geyvespor yönetimine kendisine duydukları güvenden dolayı teşekkür etti.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com


Anahtar Kelimeler: ,