GEYVESPOR

Geyvespor ‘a Yakışmayan Skor..Ferizli’de 5-1 le Yıkıldık..

1 Aralık 2013, Pazar, 10:54 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 1.449 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor ‘a Yakışmayan Skor…. Geyvespor , Ferizli deplasmanında Ferizli Karadenizspor’a  5-1 mağlup oldu. Hakemler: Engin Biçer, Zeki Erdem, Furkan Koçyıldız. Geyvespor: Kamil, İrfan, Hakan, Tolga, Ömer, Engin, Fatih, Mustafa, Enis, Recep. Ferizlispor: Yunus, Naim, Serdar, Remzi, Abdllah, Salih, Recep, Ali, Semih, Abdülbaki, İsa. 1.Amatör Futbol ligi C grubunda Ferizli’de oynanan maçta Geyvespor Ferizli Karadenizspor karşısında […]

Geyvespor ‘a Yakışmayan Skor….

Geyvespor , Ferizli deplasmanında Ferizli Karadenizspor’a  5-1 mağlup oldu.

Hakemler: Engin Biçer, Zeki Erdem, Furkan Koçyıldız.

Geyvespor: Kamil, İrfan, Hakan, Tolga, Ömer, Engin, Fatih, Mustafa, Enis, Recep.

Ferizlispor: Yunus, Naim, Serdar, Remzi, Abdllah, Salih, Recep, Ali, Semih, Abdülbaki, İsa.

1.Amatör Futbol ligi C grubunda Ferizli’de oynanan maçta Geyvespor Ferizli Karadenizspor karşısında oynadığı kötü futbol sonrası aldığı  5-1 lik mağlubiyet ile hüsrana uğradı.

Maç sonunda açıklamalarda bulunan Geyve spor Genel Kaptanı Ömer Kayaoğlu; bugün oynadığımız futbol ve alınan sonuç Geyvespor’a yakışmayan bir sonuç.Oyuncular kötü oynayabilir ama kötü mücadele edemez,biz mücadele etmediğimiz için maçı kaybettik. Geyve spor ruhuna ve duruşuna yakışmayan davranışlarda bulunan arkadaşlarımızla yollarımızı ayırıp,yolumuza gençlerimize inanarak devam edeceğiz.

Geyve spor’lu gençlerimizden de onlara olan inancımızı boşa cıkarmamalarını yönetim kurulu olarak beklediklerini açıklayan Kayaoğlu; Tüm Geyve halkına da Geyve spor’un varlığından haberdar olmalarını bekliyoruz, dedi.

Namık CİHAN-Erdinç TUNA-Geyvemedya.com