GEYVESPOR

Geyvespor 1-4 Sapancaspor

23 Ocak 2019, Çarşamba, 2:09 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 894 kez okundu | 0 yorum
GEYVESPOR LİDERE BOYUN EĞDİ… Geyvespor ligin 12. Haftasında Taraklı da oynadığı ve yan hakem kararlarının çok konuşulduğu maçta lider Sapancaspora 4-1 mağlup oldu. Geyve stadının zemininin elverişsiz olmasından dolayı Taraklı Sentetik sahasında oynanan maçta Sapancaspor  karşılaşmanın 5. Dakikasında Kerim’in golü ile 1-0 öne geçti.Sapancaspor oyundaki ağırlığını hissettirdiği dakikalarda 23. Dakikada Arda’nın kafa golü ile 2-0 […]

GEYVESPOR LİDERE BOYUN EĞDİ…

Geyvespor ligin 12. Haftasında Taraklı da oynadığı ve yan hakem kararlarının çok konuşulduğu maçta lider Sapancaspora 4-1 mağlup oldu.

Geyve stadının zemininin elverişsiz olmasından dolayı Taraklı Sentetik sahasında oynanan maçta Sapancaspor  karşılaşmanın 5. Dakikasında Kerim’in golü ile 1-0 öne geçti.Sapancaspor oyundaki ağırlığını hissettirdiği dakikalarda 23. Dakikada Arda’nın kafa golü ile 2-0 öne geçti.

Maçta atılan 1. Ve 2. gol sonrası Geyvespor futbolcu ve yönetiminin uzun süre yan hekem itirazları vardı.Ancak itirazlar herhangi bir şeyi değiştirmedi.İlk yarı Sapancaspor’un 2-0 lık üstünlüğü ile sona erdi.

İkinci yarının ilk dakikalarında etkili olan Geyvespor maçın 55. Dakikasında kalesinde Furkan ile 3. golü gördü. Geyvesporun tek golü 62. dakikasında Çağrı ile geldi.İlerleyen dakikalarda Geyvespor’un atakları sonuçsuz kalınca, Sapancaspor hızlı çıkışıları ve yaptığı kontra ataklarla Geyvespor kalesinde etkili oldu. Geyvespor’da devre arası Adapazarıspor’dan alınan Enis ile A.Kirazcaspordan alınan Çağrı girdikleri maçın ikinci yarısında göz doldururken Sapancaspor maçın 80. Dakikasında Soner’in ayağından kaydettiği gol ile karşılaşmadan 4-1 galibiyetle ayrıldı.

BAŞKANDAN TEBRİK ve SİTEM..

Geyvespor başkanı Erdinç Tuna maç sonu sosyal medya hesabından yaptığı değerlendirmede, galibiyetinden ötürü Sapancasporu kutlar iken yan hakeme ateş püskürdü.

Başkan Tuna mesajında; öncelikle Bugünkü maçımızda Sapancaspor’u oynadığı ve haklı olarak aldığı galibiyetten ötürü yürekten kutluyorum.

Çocukluğumdan beri futbolu seviyorum.Yaklaşık 10 yıldır da yerel basın olarak ve en son da 2 yıldır Kulüp başkanlığı olarak bu camianın içerisinde spor sevdalısı arkadaşlarımla hizmet etmeye çalışıyoruz.

Bu zamana kadar Geyvespor camiası olarak hiç bir hakeme kötü bir söz etmediğimiz gibi, hakaret vs.gibi bize yakışmayan bir imalarda bulunmadık.

Ancak bugünkü maçımızda Suat Güz’ün yardımcılığını yapan ismini dahi bilmediğim resimdeki sol baştaki arkadaşı, şaibeli 1. Gol ile özellikle yüzde yüz ofsayt olan 2. Golü görmemesi sonrası maçı katletmesini şiddetle kınıyorum.
Aslında; Yazacağım çok şey var ama edebimden ve gurur duyduğum Geyvespor camiasına yakışmayacağından dolayı yazamıyorum.

Arkadaşlar her zaman diyorum, Bu takımlar buralara kolay gelmiyor.Emek var, alın teri var..

Sizlerden ricamız ne bize, ne başkasına hoşgörü..

Sadece dikkat ve biraz özveri istiyoruz ifadelerini paylaştı.

SAHA:Taraklı

HAKEMLER: Suat Güz-Murat Taşçıkar-Cem Harman

GEYVESPOR:Onur Ahmet, Alper, Erdem, cenk, Ali, Berat, Uğur, Batuhan, Berk, Sezer, Kemal, Mertcan, Tuncay, Hasan Enis, Çağrı, Gürkan, Bahadır

ANT:Murat Yıldırım

SAPANCASPOR:İlker, İshak, Üsame, Abdülkerim, Kamil, Muhammed Ali, Burak, Arda, Furkan, İdris, Berat, Oğuzhan, Şenol, Fatih, Yusuf, Eymen, Ahmet, Mert

ANT:Hakan Dursun