GEYVESPOR

Geyvenin Sultanları tarihinde bir ilki gerçekleştirdiler

5 Mayıs 2013, Pazar, 9:52 | Genel, Haberler, Voleybol | 2.300 kez okundu | 0 yorum
Geyve tarihinde bir ilki gerçekleştirdiler. Geyve tarihinde bir ilki gerçekleştirerek Genç Bayanlar Voleybol Ligine katılan Geyve Spor Kulübü Bayan Voleybol Takımı, Sakarya Gençlik Merkezi Bayan Voleybol Takımı ile yaptığı müsabakayı 2-0 geriye düşmesine rağmen 3-2 kazanarak ilk galibiyetini aldı. 26 Aralık 2012 Çarşamba 09:18 Geyve Spor Kulübü Bayan Voleybol Takımı Antrenörü Egemen Ege; “İlk kez […]

Geyve tarihinde bir ilki gerçekleştirdiler.

Geyve tarihinde bir ilki gerçekleştirerek Genç Bayanlar Voleybol Ligine katılan Geyve Spor Kulübü Bayan Voleybol Takımı, Sakarya Gençlik Merkezi Bayan Voleybol Takımı ile yaptığı müsabakayı 2-0 geriye düşmesine rağmen 3-2 kazanarak ilk galibiyetini aldı.
26 Aralık 2012 Çarşamba 09:18

Geyve Spor Kulübü Bayan Voleybol Takımı Antrenörü Egemen Ege; “İlk kez katıldığımız bu ligde çok güçlü rakipler olmasına rağmen oyuncularımız müthiş bir özveri ve mücadele örneği sergilemiştir. Amacımız Geyve’de voleybolu sevdirmek, geliştirmek ve ilerleyen zamanlarda başarılar elde etmektir. Spora ve sporcuya verdiği desteklerden dolayı Geyve Belediye Başkanı Sayın Murat Kaya başta olmak üzere, Geyve Spor Kulübü Başkanı, Geyve Halk Eğitim Merkezi Müdürü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürümüze teşekkür ederim” dedi.

Geyve Spor Kulübü Başkanı Neşet Çakır; “Bayan Voleybol Takımının Geyve tarihinde bir ilki gerçekleştirerek kurulduğunu, Basketbol takımının da hazır olduğunu, Basketbol liginin başlamasıyla birlikte Sakarya’da ilçemizi temsil edeceğini, Hentbol, Kickboks, Karate takımlarının da alt yapı çalışmalarının devam ettiğini, bu branşlarda da İlçemizi Sakarya’da temsil edeceklerini” beyan etti.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

 

 

 

Anahtar Kelimeler: , , ,