GEYVESPOR

Geyveli Hakemlerimiz Klasmana Terfi Ettiler.

27 Ağustos 2017, Pazar, 2:25 | Futbol, Genel, Haberler | 760 kez okundu | 0 yorum
Geyveli Hakemlerimiz Klasmana Terfi Ettiler. Merkez hakem kurulu tarafından 2017 – 2018 sezonunda klasman liglerinde görev yapacak hakemler açıklandı . Buna göre Geyveli genç hakemler Bahadır ileri ve Hakan Adlı bir üst klasmana tefi ederek yeni sezonda Bölgesel amatör ligde görev alacaklar. Sporun sevdirilmesi adına Geyve’de de yaptıkları çalışmalar ile örnek olan Bölgesel Amatör lig […]

Geyveli Hakemlerimiz Klasmana Terfi Ettiler.

Merkez hakem kurulu tarafından 2017 – 2018 sezonunda klasman liglerinde görev yapacak hakemler açıklandı . Buna göre Geyveli genç hakemler Bahadır ileri ve Hakan Adlı bir üst klasmana tefi ederek yeni sezonda Bölgesel amatör ligde görev alacaklar.

Sporun sevdirilmesi adına Geyve’de de yaptıkları çalışmalar ile örnek olan Bölgesel Amatör lig hakemlerimiz diğer yandan eğitimlerine de devam ediyor. Bahadır İleri ( Bölgesel hakem ) – Kocaeli Üniversitesi Spor Bilimler Fakültesinde, diğer hakemimiz Hakan Adlı ( Bölgesel yardımcı hakem ) Eskişehir Anadolu üniversitesi Maliye Bölümünde eğitimlerine devam ediyor.

Sakarya Amatör futbol ligi gözlemcisi Burhan Çakar gelecek vaad eden genç hakemlerimizi Geyve’de ziyaret etti. Çakar, sosyal medyadan paylaştığı mesajında Geyveli genç Hakem kardeşlerimize hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Misafir perverliklerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ederim, diye yazdı.

KAYNAK: geyvemedya.com