GEYVESPOR

Geyve Takımları ASKF Seçimi için Toplanıyor.

31 Aralık 2014, Çarşamba, 2:35 | Futbol, Genel, Haberler | 1.102 kez okundu | 0 yorum
Geyve Takımları ASKF Seçimi için Toplanıyor. Sakarya Amatör Futbol liginde Geyve ilçesini temsil eden amatör futbol kulüpleri ASKF seçimleri için bir araya geliyor. Seçim kararı Alındı Geçtiğimiz aylarda trafik kazasında hayatını kaybeden ASKF Başkanı Hüseyin Kama’nın ardından görevi devir alan Yılmaz Kuzey ve yönetimi 20.Ocak.2015 de seçim kararı almıştı. Kulüpler Bir Arada Geyve da faaliyetlerini […]

Geyve Takımları ASKF Seçimi için Toplanıyor.

Sakarya Amatör Futbol liginde Geyve ilçesini temsil eden amatör futbol kulüpleri ASKF seçimleri için bir araya geliyor.

Seçim kararı Alındı

Geçtiğimiz aylarda trafik kazasında hayatını kaybeden ASKF Başkanı Hüseyin Kama’nın ardından görevi devir alan Yılmaz Kuzey ve yönetimi 20.Ocak.2015 de seçim kararı almıştı.

Kulüpler Bir Arada

Geyve da faaliyetlerini devam eden amatör futbol takım kulüpleri yöneticileri, ASKF seçimlerinde oluşacak yeni yönetime destek olabilmek için, birlik beraberlik içersinde ortak karar alıp hep beraber hareket etmek üzere 2015 yılının ilk akşamında Geyve Saygın Halı sana Tesislerinde toplanacak.

Geyve’ye Sahip Çıkılacak

Geyve takımları kulüp yöneticilerinin ortak açıklamasında; 20.Ocak.2015 de yapılacak ASKF  seçimleri için Geyve’de birlik beraberlik toplantısında buluşuyoruz. Hepimiz ortak karar verip tek vucut olarak seçimlerde ne yapmamız gerektiğini konuşup Geyve ve takımlarımıza sahip çıkılacak oluşumda yer almak için bir araya geliyoruz. Yapacağımız birlik beraberlik buluşmasında Geyve’nin bütünlüğünü göstererek tek düşünceye sahip olduğumuzu herkesin bilmesini isteyerek bir araya geliyoruz, dediler.

TARİH:02.Ocak.2015

SAAT: 19:00

YER: SAYGIN HALI SAHA TESİSLERİ-GEYVE

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com