GEYVESPOR

Geyve Esnafı Takımına Sahip Çıkıyor

2 Ekim 2018, Salı, 6:41 | Futbol, Genel, Haberler | 705 kez okundu | 0 yorum
GEYVE ESNAFI TAKIMINA SAHİP ÇIKIYOR Geçtiğimiz sezonun şampiyonu Geyvespor’a ilçe esnafı sahip çıkmaya devam ediyor. Geyvespor futbol takımına, Süper Amatör ligindeki ilk maçında aldığı muhteşem 6-0 lık AkyazıAlaağaçspor galibiyeti sonrası Geyve’de galibiyet yemeği verildi. Geyvespor’a geçtiğimiz sezon her galibiyet sonrası ilçe esnafının verdiği yemek geleneği bu yılda devam ediyor. İlçenin köklü esnaflarından Mert Et Sahibi […]

GEYVE ESNAFI TAKIMINA SAHİP ÇIKIYOR

Geçtiğimiz sezonun şampiyonu Geyvespor’a ilçe esnafı sahip çıkmaya devam ediyor.

Geyvespor futbol takımına, Süper Amatör ligindeki ilk maçında aldığı muhteşem 6-0 lık AkyazıAlaağaçspor galibiyeti sonrası Geyve’de galibiyet yemeği verildi.

Geyvespor’a geçtiğimiz sezon her galibiyet sonrası ilçe esnafının verdiği yemek geleneği bu yılda devam ediyor. İlçenin köklü esnaflarından Mert Et Sahibi Hayati Mert ile Geyvespor sevdalısı Faik Şenol ve Ömer Yılmaz jest yaparak Geyvespor’un ilk galibiyet yemeğinin mimarı oldular.

Galibiyet yemeğini üstlenen Ömer Yılmaz ve Hayati Mert;  “alınan galibiyetten ötürü Geyvesporumuzu kutluyoruz. Bu takım tüm Geyve’nin takımı. Herkesin elinden geldiği kadar bu takıma bir vesile ile sahip çıkması lazım.Bizde geçmişte olduğu gibi bugünde Geyvespor’a sahip çıkarak galibiyet yemeği vermeyi üstümüze borç bildik. Bundan sonrada Geyvesporumuzun yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Geyvespor Başkanı Erdinç Tuna, “Geçtiğimiz sezon esnafımızın yemek jestleri bu yılda büyük memnuniyetle devam ediyor. Oynadığımız güzel oyunla haklı bir galibiyet aldık. Mert Et Lokantası ile Geyvespor sevdalısı Ömer Yılmaz ve Faik Şenol’da takımımıza jest yaparak galibiyet yemeği ikramında bulundu. Kendilerine şahsım ve Geyvespor camiası adına şükranlarımızı arz ediyorum” dedi.

kaynak: https://www.geyvemedya.com/geyve-esnafi-takimina-sahip-cikiyor/

Anahtar Kelimeler: ,