GEYVESPOR

GALİBİYETİ ŞEHİT VE GAZİLERİMİZE ADIYORUZ

14 Eylül 2015, Pazartesi, 9:36 | Futbol, Genel, Haberler | 1.070 kez okundu | 0 yorum
GALİBİYETİ ŞEHİT VE GAZİLERİMİZE ADIYORUZ Sakarya U-19 Amatör Futbol Liginde mücadele eden Geyvespor , son Dağlıca ve Iğdır’da meydana gelen terör saldırılılarında şehit olan asker ve polislerimiz için Atılganspor maçına “BAŞIMIZ SAĞOLSUN” pankartı ile çıktı. Futbolcular ve teknik yönetim alınan galibiyeti şehitlerimize yad ettiler. Spor dünyasından terör saldırılarına lanet yağarken, Sakarya’nın dört bir yanından çeşitli […]

GALİBİYETİ ŞEHİT VE GAZİLERİMİZE ADIYORUZ

Sakarya U-19 Amatör Futbol Liginde mücadele eden Geyvespor , son Dağlıca ve Iğdır’da meydana gelen terör saldırılılarında şehit olan asker ve polislerimiz için Atılganspor maçına “BAŞIMIZ SAĞOLSUN” pankartı ile çıktı. Futbolcular ve teknik yönetim alınan galibiyeti şehitlerimize yad ettiler.

Spor dünyasından terör saldırılarına lanet yağarken, Sakarya’nın dört bir yanından çeşitli branşlarda faaliyet gösteren kulüplerin yanı sıra sporcular, çeşitli organizasyonlarla tepkilerini gösteriyor. Geyvespor U-19 Futbol takımıda Arifiye Atılganspor maçına “BAŞIMIZ SAĞOLSUN” pankartı ile çıkarak birlik beraberlik mesajı verildi.

Geyvespor U-19 futbol takımı Arifiye Atılganspor’u 7-2 mağlup ederek lige hızlı başladı. Geyvespor’un baştan sona üstün oynadığı karşılaşmada Emre attığı 4 gol ile Hat-rick yaparken diğer goller Yusuf Bayram, Yusuf Dişli ve Muhammed’den geldi.

Gerek maçlarda gerekse antrenmanlarda bir araya geldiklerinde, şehitler nedeniyle yaşadıkları üzüntüleri dile getiren Geyvespor Antrenörü Fikret Avcı , zor günler yaşadıklarını yaptıkları sportif faaliyetler birlik beraberlik mesajı vermek istediklerini ifade etti. Antrenör Avcı, yönetim ile alınan karar neticesinde sahaya başımız sağolasın pankartı ile çıktıklarını ve aldığımız galibiyeti de şehitlerimize adıyoruz dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com