GEYVESPOR

Galibiyet Yemeği Recep Usta Lokantasından

26 Kasım 2017, Pazar, 10:24 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 1.030 kez okundu | 0 yorum
Galibiyet Yemeği Recep Usta Lokantasından Geyvespor’un Sakaryacaddespor’u 6-2 mağlup edip namağlup liderliğini devam ettirdiği maç sonrası ilçemiz esnaflarından Recep Usta Lokantası tarafından galibiyet yemeği verildi. Geyvespor’un namağlup olarak emin adımlarla ilerlediği şampiyonluk yolunda ilçe esnafı da Geyvespor’a sahip çıkmaya devam ediyor. İlçe esnaflarından Recep Usta Lokantası Sahibi Recep Yıldırım, Sakaryacaddespor maçı galibiyeti sonrası Geyvespor’lu futbolcuları […]

Galibiyet Yemeği Recep Usta Lokantasından

Geyvespor’un Sakaryacaddespor’u 6-2 mağlup edip namağlup liderliğini devam ettirdiği maç sonrası ilçemiz esnaflarından Recep Usta Lokantası tarafından galibiyet yemeği verildi.

Geyvespor’un namağlup olarak emin adımlarla ilerlediği şampiyonluk yolunda ilçe esnafı da Geyvespor’a sahip çıkmaya devam ediyor. İlçe esnaflarından Recep Usta Lokantası Sahibi Recep Yıldırım, Sakaryacaddespor maçı galibiyeti sonrası Geyvespor’lu futbolcuları lokantasında ağırladı.

Recep Usta Lokantası Sahibi Recep Yıldırım; “alınan galibiyetten ötürü Geyvesporumuzu kutluyoruz. Bu takım tüm Geyve’nin takımı. Herkesin elinden geldiği kadar bu takıma bir vesile ile sahip çıkması lazım.Bizde geçmişte olduğu gibi bugünde Geyvespor’a sahip çıkarak galibiyet yemeği vermeyi üstümüze borç bildik. Bundan sonrada Geyvesporumuzun yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Geyvespor Başkanı Erdinç Tuna, “Recep Usta Lokantası tarafından verilen yemek sonrası işletme sahibi Recep Yıldırım’a teşekkür etti.Başkan Tuna, oynadığımız güzel oyunla haklı bir galibiyet aldık. Recep Usta Lokantası da takımıza jest yaparak galibiyet yemeği ikramında bulundu. Kendilerine şahsım ve Geyvespor camiası adına şükranlarımızı arz ediyorum” dedi.

KAYNAK-Geyvemedya.com