GEYVESPOR

Galibiyet Yemeği Çavdar Kıraathanesi ile Parıltan İnşaat’tan

29 Ocak 2018, Pazartesi, 9:35 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 854 kez okundu | 0 yorum
Galibiyet Yemeği Çavdar Kıraathanesi ile Parıltan İnşaat’tan 1.Amatör D grubunda şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyen Geyvespor’a Kazımpaşaspor maçı sonrası ilçemiz esnaflarından Çavdar Kıraathanesi ve Parıltan inşaattan galibiyet yemeği verildi. Geyvespor’un şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerlediği D grubunda Geyveli iş adamları ve esnaflarda Geyvespor’a sahip çıkmaya devam ediyor. Geyveli esnaflardan Çavdar Kıraathanesi işleticisi Selami Ayna ile […]

Galibiyet Yemeği Çavdar Kıraathanesi ile Parıltan İnşaat’tan

1.Amatör D grubunda şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyen Geyvespor’a Kazımpaşaspor maçı sonrası ilçemiz esnaflarından Çavdar Kıraathanesi ve Parıltan inşaattan galibiyet yemeği verildi.

Geyvespor’un şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerlediği D grubunda Geyveli iş adamları ve esnaflarda Geyvespor’a sahip çıkmaya devam ediyor. Geyveli esnaflardan Çavdar Kıraathanesi işleticisi Selami Ayna ile Parıltan İnşaat sahibi Kazım Parıltan Kazımpaşaspor galibiyeti sonrası Geyvespor’lu futbolculara İlçemizin yeni mekanlarından Köftecioğlu Merkez Lokantasında yemek verdi.

Futbolcuların bir hayli keyifli olduğu galibiyet yemeği sonrası Geyvespor Başkanı Erdinç Tuna, ““Oynadığımız güzel oyunla haklı bir galibiyet aldık. Alınan galibiyetten ötürü Geyvesporumuzu kutluyoruz. Bu takım tüm Geyve’nin takımı. Herkesin elinden geldiği kadar bu takıma bir vesile ile sahip çıkması lazım. Galibiyet sonrası Değerli esnaflarımız Çavdar Kıraathanesi işleticisi Selami Ayna ile Parıltan İnşaat sahibi Kazım Parıltan takımıza jest yaparak galibiyet yemeği ikramında bulundu. Kendilerine şahsım ve Geyvespor camiası adına şükranlarımızı arz ediyorum” dedi.

KAYNAK-Geyvemedya.com