GEYVESPOR

Eski Geyvespor’lular Baba Vural’ın Cenazesinde Buluştu.

16 Haziran 2017, Cuma, 12:05 | Futbol, Genel, Haberler | 735 kez okundu | 0 yorum
Eski Geyvespor’lular Baba Vural’ın Cenazesinde Buluştu. Geyvespor’un efsane kadrosunun olduğu yıllarda Yılmaz Vural ile top koşturan futbolcular Baba Nurettin Vural’ın cenazesinde bir araya geldiler. Geyvespor da bir dönem birlikte top koşturan Abdurrahman Yılmaz, Fikri Kır, Hüseyin Düven ile daha sonraki dönemlerde oynayan Selçuk Yılmaz Nurettin Vural’ı kaybeden takım arkadaşları Yılmaz Vural’ı acı gününde yalnız bırakmadı.1970-72 […]

Eski Geyvespor’lular Baba Vural’ın Cenazesinde Buluştu.

Geyvespor’un efsane kadrosunun olduğu yıllarda Yılmaz Vural ile top koşturan futbolcular Baba Nurettin Vural’ın cenazesinde bir araya geldiler.

Geyvespor da bir dönem birlikte top koşturan Abdurrahman Yılmaz, Fikri Kır, Hüseyin Düven ile daha sonraki dönemlerde oynayan Selçuk Yılmaz Nurettin Vural’ı kaybeden takım arkadaşları Yılmaz Vural’ı acı gününde yalnız bırakmadı.1970-72 li yıllarda Geyvespor takımında futbol oynayan futbolcular yıllar sonra bir araya geldiği Baba Vural’ın cenazesinde takım arkadaşları Yılmaz Vural’a baş sağlığı dileyerek acısına ortak oldular.

Sakaryalı olan şampiyon Göztepe’nin de teknik direktörü olan Yılmaz Vural’ın babası 96 yaşındaki Nurettin Vural Kocaeli’nin Kartepe İlçesi Derbent Mahallesinde toprağa verildi.

Baba Vural’ın cenaze törenine ailesinin yanı sıra, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Eski TFF Başkanı Haluk Ulusoy, Beşiktaş ikinci Başkanı Ahmet Nur ÇEbi, Fenerbahçenin yeni teknik patronu Aykut Kocaman, İbrahim Üzülmez, Rüştü Recber, Ümit Özat, Göztepespor Kulüp Başkanı Mehmet Sepil, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Kocaeli Şube Başkanı Remzi Demirer, Sakaryalı teknik direktör Engin Korukır, Sakaryalı dostları, Sinema Oyuncusu Rıza Kocaoğlu ve spor camiasından isimler katıldı.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com


Anahtar Kelimeler: , ,