GEYVESPOR

Erhan Gündoğdu Erenlerspor’da

17 Şubat 2016, Çarşamba, 9:53 | Futbol, Genel, Haberler | 1.113 kez okundu | 0 yorum
Erhan Gündoğdu Erenlerspor’da Geyvespor alt yapısından yetişen Erhan Gündoğdu Erenlerspor’a transfer oldu. Geyvespor U17 Takımının aynı zamanda kaptanlığını da yapan genç ve başarılı futbolcu Erhan Gündoğdu futbol hayatına Erenlerspor ile devam edecek. Oynadığı futbol ve sporcu ahlakı ile diğer arkadaşlarına da her daim örnek olan Erhan Gündoğdu, Geyvespor Başkanı Neşet Çakır, Erenlerspor Başkanı Tacettin Öztürk, […]

Erhan Gündoğdu Erenlerspor’da
Geyvespor alt yapısından yetişen Erhan Gündoğdu Erenlerspor’a transfer oldu.

Geyvespor U17 Takımının aynı zamanda kaptanlığını da yapan genç ve başarılı futbolcu Erhan Gündoğdu futbol hayatına Erenlerspor ile devam edecek.

Oynadığı futbol ve sporcu ahlakı ile diğer arkadaşlarına da her daim örnek olan Erhan Gündoğdu, Geyvespor Başkanı Neşet Çakır, Erenlerspor Başkanı Tacettin Öztürk, Geyvespor Antrenörü Fikret Avcı ile Erenlerspor teknik yönetimininde hazır bulunduğu mekanda Erenlerspor ile transfer sözleşmesi imzaladı.

Geyvespor Kulüp Başkanı Neşet Çakır; genç futbolcumuz Erhan için Erenlerspor Kulüp Başkanı Tacettin Öztürk ve hocalarımız Geyvespor Kulübümüzü ziyaret etti. Başarılı futbolcumuz Erhan Gündoğdu’nun Erenlerspor’a transferini gerçekleştirdik.Her iki kulübümüze hayırlı olsun, dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com