GEYVESPOR

Dida Harb-iş Tankspor’da

5 Mayıs 2013, Pazar, 3:05 | Futbol, Genel, Haberler | 1.097 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor’un yetenekli file bekçisi Çoşkun Harb-iş Tanskspor’a transfer oldu. Şampiyonluk parolası ile lige başlamak isteyen Harb-iş tank spor transferde hız kesmeden yaptığı  transferlere bir yenisini daha ekledi.   Dida lakabı ile tanınan amatörün tecrübeli kalecilerinden Geyvespor’lu  Çoşkun’ la anlaşmaya vardı.Bu transferle kalesini güçlendiren Tank’spor şampiyonluk için iyi bir kadroyla lige gireceğinin sinyallerini verdi. Harb-iş tankspor […]

Geyvespor’un yetenekli file bekçisi Çoşkun Harb-iş Tanskspor’a transfer oldu.

Şampiyonluk parolası ile lige başlamak isteyen Harb-iş tank spor transferde hız kesmeden yaptığı  transferlere bir yenisini daha ekledi.

 

Dida lakabı ile tanınan amatörün tecrübeli kalecilerinden Geyvespor’lu  Çoşkun’ la anlaşmaya vardı.Bu transferle kalesini güçlendiren Tank’spor şampiyonluk için iyi bir kadroyla lige gireceğinin sinyallerini verdi.

Harb-iş tankspor hocası İbrahim Makine: Çoşkun’la kadrolarına güç kattıklarını hedeflerinin şampiyonluk oldugunu ve iyi bir kadro kurup hedefimize ulaşmak istiyoruz dedi.

Coşkun ise: Yeni takımının hak ettiği yerin bu lig olmadıgı ve arkadaslarıyla beraber gerekli mücadeleyi verip Harb-iş tankspor’u süper amatör lige çıkarmak istediklerini belirtti.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com