GEYVESPOR

Dereli ve Acar Mobilyadan Galibiyet Jesti

20 Şubat 2018, Salı, 3:55 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 948 kez okundu | 0 yorum
DERELİ ve ACAR’DAN GEYVESPOR’a GALİBİYET JESTİ 1.Amatör D grubunda şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyen Geyvespor’a ilçe esnafının galibiyet yemeği geleneğini devam ediyor. İlçenin sevilen esnaflarından Yeşil Mobilya’nın sahibi Nail Acar ile Dereli Mobilya’nın sahibi Mehmet Dereli tarafından Taşkısığıspor galibiyeti sonrası Adapazarı dönüşü Karaçam Ahmetin Yerinde Geyvespor’a galibiyet yemeği verildi. Galibiyet yemeğini veren Nail Acar ve […]

DERELİ ve ACAR’DAN GEYVESPOR’a GALİBİYET JESTİ

1.Amatör D grubunda şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyen Geyvespor’a ilçe esnafının galibiyet yemeği geleneğini devam ediyor.

İlçenin sevilen esnaflarından Yeşil Mobilya’nın sahibi Nail Acar ile Dereli Mobilya’nın sahibi Mehmet Dereli tarafından Taşkısığıspor galibiyeti sonrası Adapazarı dönüşü Karaçam Ahmetin Yerinde Geyvespor’a galibiyet yemeği verildi.

Galibiyet yemeğini veren Nail Acar ve Mehmet Dereli “alınan galibiyetten ötürü Geyvesporumuzu kutluyoruz. Bu takım tüm Geyve’nin takımı. Herkesin elinden geldiği kadar bu takıma bir vesile ile sahip çıkması lazım.Bizde Geyvesporumuzun başarısını ödüllendirmek için Geyvespor’a sahip çıkarak galibiyet yemeği vermeyi üstümüze borç bildik. Bundan sonrada Geyvesporumuzun yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Futbolcuların bir hayli keyifli olduğu galibiyet yemeği sonrası Geyvespor Başkanı Erdinç Tuna, “Oynadığımız güzel oyunla haklı bir galibiyet aldık. Galibiyet sonrası Değerli esnaflarımızdan Yeşil Mobilyanın Sahibi Nail Acar ile Dereli Mobilyanın sahibi Mehmet Dereli takımımıza  jest yaparak galibiyet yemeği ikramında bulundu. Kendilerine şahsım ve Geyvespor camiası adına şükranlarımızı arz ediyorum” dedi.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

Anahtar Kelimeler: , ,