GEYVESPOR

Cumhuriyet Kupası Briç Turnuvasında Akçaoğlu 2.ci oldu

3 Kasım 2013, Pazar, 2:03 | Diğer, Genel, Haberler | 1.961 kez okundu | 0 yorum
Cumhuriyet Kupası Briç Turnuvasında Akçaoğlu 2.ci oldu Briçte mutlu son Briç’in ilçemizdeki usta temsilcilerinden Fatih Akçaoğlu Ada Briç Kulübü Cumhuriyet kupası müsabakalarında 2.ci oldu. 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Briç müsabakaları sona erdi. Hasan Kılıçkeser ve Nadir Sönmez ikilisi şampiyon olurken Fatih Akçaoğlu ve Muammer Kılıç çifti 2.ci oldu. Ada Briç Kulübünde düzenlenen 29 Ekim cumhuriyet […]

Cumhuriyet Kupası Briç Turnuvasında Akçaoğlu 2.ci oldu

Briçte mutlu son

Briç’in ilçemizdeki usta temsilcilerinden Fatih Akçaoğlu Ada Briç Kulübü Cumhuriyet kupası müsabakalarında 2.ci oldu.

29 Ekim Cumhuriyet Kupası Briç müsabakaları sona erdi. Hasan Kılıçkeser ve Nadir Sönmez ikilisi şampiyon olurken Fatih Akçaoğlu ve Muammer Kılıç çifti 2.ci oldu.

Ada Briç Kulübünde düzenlenen 29 Ekim cumhuriyet Kupası ikili Briç turnuvası önceki gün oynanan müsabakalar ile sona erdi. Çok sayıfa sporcunun katıldığı müsabakalarda Senyorlarda Hüseyin Cemal Aydınlar-Yusuf Ersoy ikilisi, Mixlerde Özgül Aksoy-Fatih Gürsel ikilisi birinci oldu.

Turnuvada Şenol Demirbaş-Orhan Veli Doğan üçüncü, Fatih Akçaoğlu-Muammer Kılıç ikinci olurken, 29 Ekim Cumhuriyet Kupasının sahibi tüm rakiplerini geride bırakan Hasan Kılıçkeser-Nadir Sönmez ikilisi oldu. Müsabakalar sonrasında dereceye giren sporculara kupaları takdim edildi. Briç İl Temsilcisi Cevdet Güngör ;” Tüm Sporcularımıza turnuvamıza renk kattıkları için için teşekkür ediyoruz.  24 Kasım Öğretmenler Günü düzenleyeceğimiz turnuvamıza da tüm briçseverleri davet ediyoruz. “ dedi.       Hasan Kılıçkeser-Nadir Sönmez ikilisine şampiyonluk kupalarını Recep Uzal ve Cevdet Güngör birlikte takdim ettiler. Fatih Akçaoğlu-Muammer Kılıç ikilisine ikincilik kupalarını Briç il Temilcisisi Cevdet Güngör verdi. Ada Briç yönetim kurulu üyesi Ayşegül Erçetin 3ncü olan sporculara kupalarını verdi. Mixlerde başarılı olan sporcular ödüllerini Hendek Briç İlçe temsilcisi Bahadır Bahadırlar’dan aldı.  Ada Briç Kulübünde düzenlenen 29 Ekim Turnuvası renkli görüntüler ile sona erdi. Senyorlarda başarılı olan sporculara kupalarını , Akyazı Briç ilçe temsilcisi İsmail Kalkan takdim etti.