GEYVESPOR

Buzdağı Su’dan Geyvespor’a Destek

1 Eylül 2018, Cumartesi, 11:56 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 994 kez okundu | 0 yorum
Geyve’nin Markası Buzdağı Geyvespor’a sponsor oldu. Geyve Boğazının Doğançay mevkiindeki yeşil ormanlarından çıkan içme suyu ile dünya markası olan Buzdağı Su, Süper Amatör ligde mücadele edecek Geyvespor’a forma sponsoru oldu. Geçtiğimiz sezonun şampiyonu ve bu yılda Süper Amatör Ligde şampiyonluk parolası ile başlayacak olan Geyvespor, bölgenin su markası Buzdağı Su ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Buzdağı […]

Geyve’nin Markası Buzdağı Geyvespor’a sponsor oldu.

Geyve Boğazının Doğançay mevkiindeki yeşil ormanlarından çıkan içme suyu ile dünya markası olan Buzdağı Su, Süper Amatör ligde mücadele edecek Geyvespor’a forma sponsoru oldu.

Geçtiğimiz sezonun şampiyonu ve bu yılda Süper Amatör Ligde şampiyonluk parolası ile başlayacak olan Geyvespor, bölgenin su markası Buzdağı Su ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Buzdağı Su Yönetim kurulu başkanı Mahmut Kösemusul “Buzdağı Su Sakarya’nın ve Geyve’nin öz malıdır. Buzdağı su olarak daha önce Sakaryaspor’a, Büyükşehir Basket’e sponsor olmuştuk. Aynı zamanda gençlerimizin sporsal anlamda mücadelelerini sürdürdüğü ilçemizin güzide takımı olan  Geyvespor’a da destek olmak istedik. Geyvemize ve Geyvespor’umuza hayırlı olsun” dedi.

Geyvespor Başkanı Erdinç Tuna; “Geçtiğimiz sezon yönetimini aldığımız Geyvespor için çalışmalarımız devam ediyor. Hedefimiz Süper Amatör Ligde şampiyon olup gruplardan çıkarak Bölgesel Amatör Lige gitmek. Bu nedenle başlattığımız çalışmalara ilçemizin, bölgemizin markası Buzdağı Su da geçtiğimiz sezonda olduğu bu sezonda sahip çıkarak sponsor oldu. Kendilerine teşekkür ederken Geyveli hemşerilerimizide takımlarına destek olmalarını istiyoruz” dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com