GEYVESPOR

Buz Gibi Havada demir Gibi kesildik..

4 Mayıs 2013, Cumartesi, 6:22 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 1.221 kez okundu | 0 yorum
BUZ GİBİ HAVADA DEMİR KESİLDİK.2-1 Demirspor buzlu saha da zor da olsa Geyvespor’dan 3 puanı almasını bildi.  Karşılaşmanın ilk periyodunda her iki takımında karşılıklı ataklarının geliştiği dakikalarda Demirspor 7. dakikada Şeref ve 22. Dakikada Aykut’un golleri ile Geyvespor karşısında 2-0 öne geçti. Havanın soğuk ve buzlu olmasından dolayı her iki takımında zorlandığı anlarda Geyvespor ilk […]

BUZ GİBİ HAVADA DEMİR KESİLDİK.2-1

Demirspor buzlu saha da zor da olsa Geyvespor’dan 3 puanı almasını bildi. 

Karşılaşmanın ilk periyodunda her iki takımında karşılıklı ataklarının geliştiği dakikalarda Demirspor 7. dakikada Şeref ve 22. Dakikada Aykut’un golleri ile Geyvespor karşısında 2-0 öne geçti.

Havanın soğuk ve buzlu olmasından dolayı her iki takımında zorlandığı anlarda Geyvespor ilk defa suni çim sahada top oynamasının verdiği heyecan ile karşılaşmanın ilk yarısında zor anlar yaşadı.

2. yarıya daha hırslı ve atak başlayan Geyvespor aradığı golü 72. dakikada kale önünde oluşan kaosu Engin’in topu ağlara göndermesi ile buldu.2-1

Karşılaşmanın son dakikaları kartların havada uçuştuğu anlar olup heyecan içersinde geçerken 76. dakikada Demirspor’lu Şeref hakemi aldatmaya yönelik hareketten dolayı ikinci sarı’dan Kırmızı kart ile oyun dışına çıkarıldı.

Karşılaşmanın ilerleyen dakikalarında her iki takımında yaptığı ataklar sonuç getirmeyince karşılaşma Demirspor’un 2-1 galibiyeti ile sona erdi.

Saha: Erenler Suni Çim 

Hakemler: Arif SUCUOĞLU*** Enis OLUCAK*** Gürol ŞENGÜL*** 

Demirspor: Tolga** İsmail*** Emre** Burhan*** Murat** Mert*** Harun** Engin*** Şeref*** Emre*** Aykut*** (Hüseyin***)

Antrenör: Ahmet AKKUŞ

Geyvespor: Çoşkun* Gökhan* Adem** Ercan** Serdar** Engin** Gürkan* (Güven*) Engin** Faruk* Adem** Volkan*

Antrenör: Ahmet POLAT

GOLLER: Dak.7 Şeref-Dak.22 Aykut Demirspor

Dak.72 Engin Geyvespor

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com


Anahtar Kelimeler: , ,