GEYVESPOR

BAŞARI GEYVESPOR’un, GURUR TÜM GEYVE’nin

27 Mart 2018, Salı, 9:35 | Futbol, Genel, Haberler | 797 kez okundu | 0 yorum
BAŞARI GEYVESPOR’un, GURUR TÜM GEYVE’nin GEYVESPOR Kulübü Başkanı Erdinç Tuna; Geyve şehir stadında ; 18.Mart.2018 Pazar günü tarihi görüntülere sahne olan ve 2-1 üstünlüğümüz ile tamamlanan 1.Amatör Final karşılaşmasının ardından bir teşekkür mesajı yayınladı. Geyvespor futbol takımının birinci amatör kümeden süper  amatör kümeye çıkması ilçede sevinç yaşattı. Alınan başarı ve tüm ilçeye yaşatılan gururdan sonra […]

BAŞARI GEYVESPOR’un, GURUR TÜM GEYVE’nin

GEYVESPOR Kulübü Başkanı Erdinç Tuna; Geyve şehir stadında ; 18.Mart.2018 Pazar günü tarihi görüntülere sahne olan ve 2-1 üstünlüğümüz ile tamamlanan 1.Amatör Final karşılaşmasının ardından bir teşekkür mesajı yayınladı.

Geyvespor futbol takımının birinci amatör kümeden süper  amatör kümeye çıkması ilçede sevinç yaşattı.

Alınan başarı ve tüm ilçeye yaşatılan gururdan sonra Geyvespor   Başkan Tuna; Sakarya 1.Amatör Futbol Liginin son haftasında oynanan ve nefesleri kesen Hendek Yeşilyurtspor derbisinin ardından yönetime, futbolculara, Geyveli esnafa, iş adamlarına ve kendilerini yalnız bırakmayan taraftarına teşekkür etti

Tuna’nın Teşekkür mesajında, “Ait olduğu, gönül verdiği renklerden bir an olsun vazgeçmeyen, Geyvesporumuza olan bağlılığını her şartta büyük cefa ve vefa örneği göstererek esirgemeyen büyük Geyvespor taraftarı, hafta sonu oynanan şampiyonluk  derbisinde bir kez daha amatör spora emsal teşkil edecek bir destek göstermiştir.” denilerek, şu ifadelere yer verildi:

“Takımımız Geyvespor büyük mücadele örneği gösterip galip gelip şampiyon olarak sevenlerini bir kez daha mutlu etmiştir. Geyve Şehir stadında tarihi bir günün yaşanmasına neden olan ve o kadar muhteşem bir atmosferin oluştuğu şampiyonluk maçındaki görüntüler  tüm amatör spor camiasının beğenisini aldı.

TEKNİK HEYET, FUTBOLCU VE YÖNETİME  TEŞEKKÜR

“Oyuncularımız muhteşemdi,  inanarak, mücadele ederek bu maçı almayı bildiler. Sezon ortasında sıkıntılı günler geçirdiğimiz zor dönemde, Geyvesporu sahipsiz bırakmayarak taşın altına elini değil gövdesini koyarak gecesini gündüzüne katan  başta teknik sorumlumuz Cengiz Reis olmak üzere Geyvespor’un sahada mücadele eden aslanlarımız ile Geyvespor’a emek veren Yönetim Kurulu Üyelerine takımımıza verdikleri emeklerinden ve çalışmalarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

TARAFTARA TEŞEKKÜR

Geyve Şehir stadında tarihi bir gün Yaşadık. Büyüklerimize sorduğumuzda daha önce böyle bir görüntüyü görmediklerini ifade ettiler.Bizim gençliğimiz, spora hasret.Demekki başarı olduğunda Geyveli insanımızda takımlarını kucaklayabiliyor. Geyvespor, Muhteşem bir atmosferin oluştuğu şampiyonluk maçındaki görüntüler  ve tribünde 90 dakika desteğini esirgemeyen vefalı taraftarı ile ne kadar büyük bir camia ve şampiyonluğu hak eden bir kulüp olduğunu bir kez daha ortaya koydu. Geyvesporlu olmak bir ayrıcalık, bu taraftar şampiyonluğu çoktan hak ediyordu. Çevre köylerimiz ve ilçelerimiz olmak üzere taraftarımız maça gelerek bizleri yine yalnız bırakmadılar. Sezon başından beri iyi ve kötü gününde destekleyen ve dualarını esirgemeyip Geyvespor’a gönül veren taraftarımıza teşekkür ederim.

GEYVE TAKIMINA SAHİP ÇIKTI

Geyveli esnaf ve iş adamlarımızın destekleriyle oluşturduğumuz  küçük bütçemiz ve fedakar yüreklerle gurup birincisi olarak Süper Amatör Ligine çıktık.Her ne kadar amatör sporda deseler sonuçta her mücadelenin, her emeğin bir maddi karşılığı oluyor.Kıt kanat bütçe ile yaptığımız bu mücadelede Geyveli esnaflarımız ve iş adamlarımız bize büyük moral ve güç olarak maddi manevi destekte bulundular.Gittiğimiz hiçbir kapıdan boş dönmedik.Allahımıza şükürler olsun.Geyvespor’un kasasındaki tüm Geyvelilerin parasını gereksiz yere harcamadık, harcatmadık.Bunun önemle bilinmesini istiyorum. Allah hepsinden razı olsun, dedi.

MEMİŞ ve KAYA’YA TEŞEKKÜR

Sezon 20 maçlık  uzun süren bir maraton idi. Her türlü hava şartlarında maçların oynandığı sezon boyunca  rakip takımlarımızın maçlarına ulaşım ile diğer sıkıntılarımızda ilçemiz protokolü her zaman yanımızda oldular. Stadımızın şampiyon takıma yakışmasa da iyileştirilmesinde büyük emekleri olan kaymakamımız Sayın İlyas Memiş ile, takımımızın her türlü maddi manevi sıkıntımızda yanı başımızda olan Belediye Başkanımız Sayın Murat Kaya’ya camiamız adına şükranlarımızı arz ediyoruz.

ŞAMPİYONA YAKIŞMAYAN STAD

Belkide bu teşekkür yazısının en zor bölümü burası idi. Maalesef 50 bin nüfusu ile şampiyon bir takıma yakışmayan bir stat’da maçlarımızı oynuyoruz.Diğer ilçelere gidiyoruz,kıskanmıyoruz ama  imreniyoruz. İlçemize gelen takımlar karşısında mahçup duruma düşüyoruz.Umarım bu ilçenin gençlerine yakışan, alt yapısıyla çoçuklarımıza ilham olacak bir stad ile Geyvespor sevdalılığını bir çığ gibi büyütürüz.Yetkililerimizin stad projesi için çalışmalarını takip ediyoruz.İnşallah müjdeli haberlerini tüm Geyveliler adına bekliyoruz.

Selam ve Saygılarımla

Erdinç TUNA/Geyvespor Başkanı