GEYVESPOR

APEK Başkanı Karasakal’dan Geyvespor’a Yemek

22 Ekim 2017, Pazar, 10:23 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 915 kez okundu | 0 yorum
APEK Başkanı Karasakal’dan Geyvespor’a Yemek Ligin dördüncü haftasında Kazımpaşa deplasmanında Kazımpaşa Birlikspor ile oynayan Geyvespor’a karşılaşma sonrası  APEK Başkanı Sabahattin Karasakal tarafından yemek verildi. Geyvespor ligin dördüncü haftasında Kazımpaşa’ya konuk oldu. Her iki takım içinde orta saha mücadelesi şeklinde geçen  karşılaşmada Kazımpaşaspor Geyvespor ceza sahası içinde bir varlık gösteremezken, Geyvespor yakaladığı pozisyonları hoyratça harcayınca maç […]

APEK Başkanı Karasakal’dan Geyvespor’a Yemek

Ligin dördüncü haftasında Kazımpaşa deplasmanında Kazımpaşa Birlikspor ile oynayan Geyvespor’a karşılaşma sonrası  APEK Başkanı Sabahattin Karasakal tarafından yemek verildi.

Geyvespor ligin dördüncü haftasında Kazımpaşa’ya konuk oldu. Her iki takım içinde orta saha mücadelesi şeklinde geçen  karşılaşmada Kazımpaşaspor Geyvespor ceza sahası içinde bir varlık gösteremezken, Geyvespor yakaladığı pozisyonları hoyratça harcayınca maç başladığı gibi 0-0 sona erdi.

Karşılaşma sonrası APEK’in Geyveli başkanı Sabahattin Karasakal tarafından Geyvespor’a meşhur köfteci Köfteci Etem’de yemek verildi.Maçı Geyvespor Başkanı ve bir grup Geyvespor seyircisi ile birlikte izleyen APEK Başkanı Karasakal “Kazımpaşa karşısında yakalanan pozisyonlar harcanmasa bugün belkide sonuç daha farklı olabilirdi. Bu takım tüm Geyve’nin takımı. Herkesin elinden geldiği kadar bu takıma bir vesile ile sahip çıkması lazım.Bizde Geyvespor’a bir jest yaparak bu organizsyonu düşündük.Gol olmasada üstün gayretli mücadelesinden dolayı Geyvespor’u kutluyorum”dedi.

Geyvespor Başkanı Erdinç Tuna, “Kazımpaşaspor maçı sonrası yemek organizasyonu jesti için APEK Başkanı Sabahattin Karasakal’a teşekkür etti. Başkan Tuna, futbolun süsü olan gol atmayı her ikim da beceremeyince karşılaşma başladığı gibi 0-0 sona erdi.Maç sonrası APEK Başkanımız sayın Sabahattin Karasakal takımıza jest yaparak yemek ikramında bulundu. Kendilerine şahsım ve Geyvespor camiası adına şükranlarımızı arz ediyorum” dedi.

Geyvemedya.com