GEYVESPOR

Amatör Heyecan Başlıyor..Geyvespor Son Antrenmanını Yaptı..

27 Eylül 2013, Cuma, 4:17 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler, Video Galeri | 1.745 kez okundu | 0 yorum
Amatör Heyecan Başlıyor.. Geyvespor Son Antrenmanını Yaptı.. Geyvespor  amatör ligin ilk haftasında 1.amatör C grubunda karşılaşacağı Yıldırımspor maçı öncesi son antrenmanını şehir stadında yaparak maç saatini beklemeye başladı. Amatör heyecan başlıyor. Geçen sezon şampiyon olarak 1. Amatöre çıkan Geyvespor  yeni sezonda ilk maçını kendi saha ve seyircisi önünde Yıldırımspor ile oynayacak. Yeni Transferler Yıldırımspor maçı […]

Amatör Heyecan Başlıyor..

Geyvespor Son Antrenmanını Yaptı..

Geyvespor  amatör ligin ilk haftasında 1.amatör C grubunda karşılaşacağı Yıldırımspor maçı öncesi son antrenmanını şehir stadında yaparak maç saatini beklemeye başladı.

Amatör heyecan başlıyor.

Geçen sezon şampiyon olarak 1. Amatöre çıkan Geyvespor  yeni sezonda ilk maçını kendi saha ve seyircisi önünde Yıldırımspor ile oynayacak.

Yeni Transferler

Yıldırımspor maçı öncesi Takımda tüm hazırlıkların tamamlandığı son antrenmada yeni transferlerde basına tanıtıldı.Yeni oyuncular Emre, Bayatspor’dan İrfan Ataoğlu, Kocaeli Amatörden Gökhan, Hızırtepe Özen’den Tolga Ak,  Bilecik Amatör’den Tayfun ve Harb-iş’ten Çoşkun Geyvespor’un yeni transferleri oldu.

Alt yapımız yenilendi

Geçtiğimiz senelerde alt yapı olarak büyük eksikliğini hisseden ve Yeni sezonda alt yapısınıda kuran Geyvespor buradan yetiştirdiği gençler ve onların ağabeyliğini yapacak yeni transferler ile takımların korkulu rüyası olacağına benziyor.

Stadın Eksiklikleri var..

Geyvesporun kendi evinde maçlarını oynayacağı şehir stadında gece antrenmanları için aydınlatma yapılmıştı.Stadın futbol oynamaya müsait olabilmesi için gece gündüz sulama, gübreleme ve toprak takviye çalışmalarının yapılmasına rağmen, seyircinin oturacağı trübün kısmındaki eksiklikler göze çarpıyor.

Seyircimizi  ilk maçımıza bekliyoruz.

Geyvespor idari ve teknik yönetimi, bu hafta sonu Pazar Günü saat 16:00 da oynayacakları Yıldırımspor  maçı öncesi tüm Geyvespor sevdalılarını maça davet ederek takımlarına destek olmalarını istediler.

Edinç TUNA-Namık CİHAN/Geyvemedya.com

TAKIMLARIMIZIN İLK HAFTA MAÇ PROGRAMI

29.09.2013 16:00 Geyve GEYVESPOR YILDIRIMSPOR
28.09.2013 18:00 Karaman BAYATSPOR KUYUDİBİBARBAROS
29.09.2013 16:00 Arifiye KARAÇAMSPOR KARAPÜRÇEK
29.09.2013 16:00 Alifuatpaşa ALİFUATPAŞA NURİOSMANİYE

 

GEYVESPOR TEKNİK SORUMLUSU FİKRET AVCININ SEZON ÖNCESİ YORUMLARI


geyvespor gece antrenmanı-Fikret avcı ile geyvemedya

 

GEYVESPOR YENİ TRANSFERLERİ


geyvespor yeni transferler ile geyvemedya