GEYVESPOR

Alifuatpaşa’da Futbol Adına Yakışmayan Görüntüler..

5 Haziran 2013, Çarşamba, 12:36 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler, Video Galeri | 1.901 kez okundu | 0 yorum
Alifuatpaşa’da Futbol Adına Yakışmayan Görüntüler.. Sakarya 2. Amatör liginde Alifuatpaşa’da oynanan Geyvespor Kızılkayaspor karşılaşması  istenmeyen görüntülere sahne oldu. Gergin geçeceği belli olan karşılaşma için ASKF Süper Amatör Lig hakemi  Arif Sucuoğlu’nu maçın orta hakemi olarak atamasına , Emniyet Müdürlüğü  ise yaklaşık 30 kişiden oluşan çevik Kuvvet ekibini Alifuatpaşa stadına yollamasına rağmen olayların önüne geçemediler. 2. […]

Alifuatpaşa’da Futbol Adına Yakışmayan Görüntüler..

Sakarya 2. Amatör liginde Alifuatpaşa’da oynanan Geyvespor Kızılkayaspor karşılaşması  istenmeyen görüntülere sahne oldu.

Gergin geçeceği belli olan karşılaşma için ASKF Süper Amatör Lig hakemi  Arif Sucuoğlu’nu maçın orta hakemi olarak atamasına , Emniyet Müdürlüğü  ise yaklaşık 30 kişiden oluşan çevik Kuvvet ekibini Alifuatpaşa stadına yollamasına rağmen olayların önüne geçemediler.

2. Amatör Geyve grubunda galibiyet ile  beraberliğin Geyvespor’a yaradığı  Geyvespor Kızılkayaspor maçı, hakemin bitiş düdüğünü çalması ile Kızılkayaspor’lu bazı futbolcuların Geyvespor’lu futbolcuların üzerine yürümesi ile futbola yakışmayan görüntülere sahne oldu.

Geyve ilçemizin köyü olan Kızılkayaspor’lu bir kaç futbolcunun maç sonunda yaptıkları hareketler gerçekten futbol adına çok üzücü bir durumdu.Köyün miniklerinin , gençlerinin, daha doğrusu gencinin, yaşlısının futbola olan  düşkünlüğü ile bilinen, ve minikleri ile Sakarya Büyükşehir Belediyesinin Yaz okullarına kayıt mücadelesi veren  Kızılkayaspor’un Geyvespor maçında her gün beraber sokaklarında dolaştığı, beraber parkında oturup  çay içtiği Geyveli sporcu arkadaşlarına gösterdikleri acımasız ve kindar tutum sporseverleri derinden üzdü.

Karşılaşma sonrası Geyvespor’lu Futbolcu Geyve Devlet hastanesine götürülerek doktor kontrolünden geçirilerek ayakta tedavi edildi.

MAÇ SONU VİDEO GÖÖRÜNTÜLERİ

 


Geyvespor-Kızılkayaspor Maç Görüntüleri ile geyvemedya