GEYVESPOR

Futbol

3 Nisan 2021, Cumartesi, 6:06
Geçtiğimiz aylarda İlçe stadının mevcut durumu hakkında Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr.Mehmet KASAPOĞLU’na ziyaret gerçekleştiren AK parti İlçe Başkanı Abdullah ÖZDEMİR ve Belediye Başkanımız Murat KAYA bugün sosyal medya hesabından teşekkür mesajı yayınladı. Kulübümüz adına bizde tüm büyüklerimize teşekkürlerimizi arz ederiz. Belediye Başkanımız sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; ‘’YENİ GEYVE ŞEHİR STADI için Tarım Bakanlığı tahsis işlemleri de tamamlanarak ihale aşamasına geçildi. Hayırlı Olsun Geyvemize yapılan tüm yatırım ve hizmetlerden dolayı başta Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, projenin her aşamasında desteğini esirgemeyen AK Parti Sakarya Milletvekilimiz Sayın Çiğdem Erdoğan Atabek’e, ilçemize ve şehrimize hiçbirzaman desteğini esirgemeyen Başkanımız Sayın Ekrem Yüce’ye, bu büyük projenin resmi işlemlerini bizzat takip eden ve katkısını esirgemeyen Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü İl Müdürümüz Sayın Arif Ersoy’a, Bakanlık Bünyesinde bize katkı sunan başta Sayın Bakanımız Dr. Mehmet Kasapoğlu ve Tarım Bakanlığı Bakan Yardımcımız Sayın Ayşe Ayşin Işıkgece ‘ye ilçem ve şahsım adına şükranlarımı sunuyorum. Geyve için hizmetten hizmete koşmaya, laf değil, bu necip millete gece gündüz demeden hizmet etmeye devam.’’ sözlerine yer verdi.
29 Ocak 2021, Cuma, 8:56
Yeni İlçe stadımız ve Belediye Başkanımız Sayın Murat KAYA’nın yerel seçim beyannamesinde yer alan çok amaçlı gençlik merkezi Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr.Mehmet KASAPOĞLU’nun talimatı ile onaylandı.
27 Ocak 2021, Çarşamba, 1:29
Kulüp Başkanımız Burak KARACAOĞLU İlçe Stadının mevcut hali için girişimlerine devam ederken Kaymakamımız Mustafa KUTLU'ya ziyaret gerçekleştirdi.
21 Ocak 2021, Perşembe, 10:32
Geyve Şehir Stadı bakımsızlıktan kaderine terk edildi. Geçtiğimiz sezonlarda güzel bir ivme yakalayan Geyvespor’un ve diğer takımlarımızın kullandığı ilçe stadının bu hali sporseverleri bir hayli üzüyor..
6 Ekim 2020, Salı, 9:07
Yönetim Kurulu üyelerimiz miniklerin eğitiminde önemli yer tutan ve ihtiyaçları olan tabletlerin dağıtımını yaptı. Kulüp Başkanımız Burak Karacaoğlu, Yönetim Kurulu Üyemiz Ömer Kayaoğlu,Antrenörümüz Cengiz Reis ilk olarak Geyve İlçesi Doğançay Mahallesinde ki “Doğançay Özel Eğitim Uygulama Merkezi” ni ziyaret etti. Okul Müdürü Hasan Şimşek’ e tabletler teslim edildi. Okul Müdürü Şimşek kısa açıklamasında; “Okulumuzda 32 […]
5 Ekim 2020, Pazartesi, 10:18
Temel atma töreni sonrası Belediyemiz Yöresel Ürünler üretim Merkezinde Başkanımız Burak KARACAOĞLU,Başkan Yardımcılarımız Ömer KAYAOĞLU ve Süleyman Emre ÖZDEMİR’i kabul eden Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem YÜCE yeni İlçe stadımızın yatırım programına alındığını ve projelendirirldiriğinin müjdesini verdi. Görüşme sonrası açıklama yapan Başkanımız KAracaoğlu;Gençlerimizin dört gözle beklediği spor kompleksi projesi için başta Büyükşehir Belediye Başkanımıza,her zaman destekçimiz Belediye Başkanımız Sayın Murat KAYA’ya AK Parti İlçe Başkanımız Abdullah ÖZDEMİR’e şükranlarımızı sunarız dedi.
5 Ekim 2020, Pazartesi, 10:08
İlçemizde gerçekleştirilen temel atma töreninden sonra Başkanımız Burak KARACAOĞLU,Başkan Yardımcılarımız Ömer KAYAOĞLU ve Emre SALEP ile istişarede bulunan Sakaryaspor Kulübü Başkanı Sn.Cevat EKŞİ İlçemize için gerekli sporsar faaliyetler ve spor tesisi için elinden gelen gayreti göstereceğini ifade etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kulüp Başkanımız Burak KARACAOĞLU göstermiş olduğu yakın il ve alakasından dolayı Sn.Cevat EKŞİ'ye teşekkürlerini sundu.
5 Ekim 2020, Pazartesi, 9:57
Başkanımız Burak KARACAOĞLU; beraberinde yönetim kurulu üyemiz Ömer YILMAZ ve geyvelim.com haber sitesi editörü Namık CİHAN ile birlikte Sakarya Gençlik ve Spor il Müdürü Sayın Arif ÖZSOY’u makamında ziyaret etti. Kulüp Başkanımız Burak KARACAOĞLU;geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimizin gelişimi için kullanılan şehir stadımızın ilçemize yakışmadığı konusunu her fırsatta dile getirdiğimiz gibi ziyaretimizde tekrar gündeme getirdik.İlçemize yeni stad konusundaki iyi niyetli ve özverili tavrından dolayı Geyvespor camiası olarak İl Müdürümüz Sayın Arif ÖZSOY’a teşekkür teşekkür ediyoruz dedi.
5 Ekim 2020, Pazartesi, 9:05
Başkanımız Burak KARACAOĞLU ve Başkan Yardımcılarımız İlçemize yeni atanan Kaymakam Sayın Mustafa KUTLU’yu makamında ziyaret etti. Gayet samimi gerçekleşen ziyarette;Başkanımız Burak KARACAOĞLU, ilçemizdeki tesis sıkıntısı bizleri son derece mağdur ediyor. Bu konuda desteklerinizi bekliyoruz, dedi. Spora her zaman destek olmaya çalışacağını ifade eden Kaymakam Kutlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek 2020/2021 sezonunda Kulübümüze başarılar diledi. Ziyaret sonunda Kaymakam Kutlu’ya Geyvespor yazılı atkı ve flama hediye edildi.
9 Şubat 2020, Pazar, 6:12
Geyve Spor Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan grup, APEK Başkanı Sebahattin Karasakal’ı makamında ziyaret etti. Geyve Spor Başkanı Burak Karacaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Yılmaz ve Süleyman Emre Özdemir, APEK Başkanı Sebahattin Karasakal’ı ziyaret ederek kendisine Kulüp Duvar Saati hediye ettiler. Karacaoğlu kısa açıklamasında; “Bizleri kabul ederek kampanyamıza katılan ve desteklerinin geçmişte olduğu gibi gelecekte […]